Військово-патріотичний спортивний клуб
"Каскад"

Новий кубок в колекцію клуба

22 грудня 2019 року в місті Фастові пройшов Відкритий турнір з джиу-джитсу для дітей та юнацтва - "Кубок Фастівщини". Учасниками стали юні спортсмени з 6 до 16 років з чотирьох клубів Київської області. Ці змагання були організовані з метою дати новачкам спробувати свої сили, а досвідченим ще набути досвіду між собою.

Для вікової категорії 6-7 років була дозволена лише боротьба, а для всіх інших ударна техніка з боротьбою.
Юні вихованці клубу "Каскад", яких підготував Юрій Пустовій, добре показали своє прагнення до перемоги, особливо ті, що вперше змагалися.
За результатами 1-і місця зайняли: Тимур Осадчий, Максим Кузнецов, Остап Курівський, Євген Маліновський, Стелла Беззуб, Ярослав Роздорожній. 2-і місця зайняли: Давід Акобян, Микита Саган, Назар Клименко, Макар Маліновський, Євген Потапенко.
За загальним результатом ГО МВПСК "Каскад" виборов перше командне місце, за що і отримав відповідний кубок.
Дякуємо за організацію змагання відділ фізичної культури і спорту Фастова в співпраці з клубом "Тецушинкай", а батькам вихованців клубу «Каскад» за велику підтримку спортсменів під час поєдинків.