Військово-патріотичний спортивний клуб
"Каскад"

Майбутній воїн 2020

MV 20206 грудня для вихованців ГО «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб "Каскад"» (ГС ВОВПО, гурток УДЦНПВ) відбувся військово-спортивний турнір "Майбутній воїн", присвячений Дню Збройних Сил України.

Незважаючи на пандемію, яка обмежує можливість повноцінно проводити будь-які заходи, тренерський склад клубу спільно з відділом фізичної культури та спорту Фастівського міськвиконкому змогли провести традиційне щорічне змагання для дітей в вікових категоріях: 6-8 років і 9-10 років та юнацтво 11-13 років. Були дотримані всі карантинні заходи, запобіжні міри та дотримання короткого терміну проведення змагання.
Учасники турніру змагалися тільки в індивідуальних етапах:
• фізична підготовка – показ швидкісного виконання за короткий термін вправ на відтискання та «прокачування пресу», а для юнацтва ще і підтягування на перекладині;
• стрільба – навики швидкісної стрільби за короткий термін часу з пістолетів «лазертаг»;
• подолання імпровізованої смуги перешкод – виконання різних акробатичних вправ та подолання елементів перешкод;
• метання «гранат» - метання на точність тенісних м’ячів по мішені;
• рукопаш – молодші вихованці демонстрували навики швидкісного нанесення ударів по груші, а юнацтво показувало навики захисту від озброєного автоматом супротивника;
• «евакуація пораненого» - перетягування на швидкість «пораненого» товариша на певну дистанцію.

Так, серед вихованців вікової категорії 5-7 років перше місце виборов Кузнєцов Максим; друге місце зайняли Роман Ватах та Віктор Яценко, третє місце зайняли Микита Саган та Михайло Кириченко. В віковій категорії 9-10 років перше місце зайняла Вікторія Лихвар, друге місце зайняли Ірина Сірик і Аліна Потапенка, третє місце - Остап Курівський, Андрій Карнарук та Олександр Пустовій. В юнацькій категорії 11-13 років перше місце зайняв Даниїл Буднік, друге місце зайняв Богдан Хміль і третє місце зайняв Владислав Салієнко.
Переможці і призери отримали медалі і кубки від фастівського відділу фізичної культури та спорту, а учасники отримали презенти від МВПСК «Каскад».