Військово-патріотичний спортивний клуб
"Каскад"

Військово-спортивний турнір "Майбутній воїн" 2021 року

На передодні Дня Збройних Сил України для вихованців МВПСК «Каскад» (ГС ВОВПО) та вихованців гуртка УДЦНПВ відбувся Міський військово-спортивний турнір "Майбутній воїн", який присвячений цьому святу. Організаторами заходу виступили відділ фізичної культури та спорту міськвиконкому фастівської міської ради та громадська організація «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад».

Незважаючи на пандемію, яка обмежує можливість повноцінно проводити будь-які заходи, тренерський склад клубу спільно з відділом фізичної культури та спорту Фастівського міськвиконкому змогли провести традиційне щорічне змагання для дітей в вікових категоріях: 7-8 років і 9-10 років. Були дотримані всі карантинні заходи, запобіжні міри та дотримання короткого терміну проведення змагання без глядачів.
Учасники турніру змагалися тільки в індивідуальних етапах. Так першим запеклим етапом стала смуга перешкод. Її подолання складалося з виконання різних акробатичних вправ та подолання імпровізованих елементів перешкод, які можливо створити в умовах спортивного залу.
В наступному етапі «майбутні воїни» демонстрували набуті навички з рукопашного бою. Вони повинні були за короткий час нанести найбільшу кількість ударів руками та ногами по груші та продемонструвати кидки через голову «манекена для кидків». А потім почергово потрібно було швидко нанести найбільшу кількість ударів палицею по манекену людини.
Під час останнього етапу - фізична підготовка, кожен учасник повинен був під визначений ритм здійснити виконання найбільшої кількісті повторень фізичного комплексу, який складається із вправ: відтискання 10 разів, згинання тулуба в положенні лежачі 10 разів і присідання 10 разів. Так 7-8 років цей комплекс найбільше повторили 7 разів, а 9-10 років – 12 разів.
За результатами короткого, але дуже витривалого змагання серед вихованців вікової категорії 7-8 років перше місце виборов Олекса Пустовій, який в усіх етапах був переможцем. Друге місце зайняв Богдан Коваленко, а третє місце зайняв Сергій Лисий.
В віковій категорії 9-10 років перше місце виборов Кузнєцов Максим, друге місце зайняв Михайло Кириченко, третє місце - Тарас Турський.
Переможці і призери отримали медалі і грамоти від фастівського відділу фізичної культури та спорту, а всі учасники отримали цікаві презенти від МВПСК «Каскад».